Wystawa grafiki komputerowej - pierwsza w Polsce

Pierwsza wystawa Digital Art.

Husaria, Piotr Arendzikowski.

W piątek, 9 maja 2015 roku w Warszawie odbył się wernisaż wystawy pt.: „Polska Grafika Cyfrowa”. Jest to pierwsza tego typu impreza w Polsce. Zaprezentowane podczas niej zostały zarówno wydruki na płótnie, jak i rzeźby wykonane w technologii druku 3D.

Podczas wystawy zaprezentowane zostaną prace wielu autorów, między innymi:

  • Marek Okoń - twórca grafiki, który współpracuje ze znanymi producentami gier, takimi jak Naughty Dog czy Massive Entertiment, a także z wytwórniami filmowi i wydawcą komiksów, firmą Marvel.
  • Wojtek Fus - freelancer pracujący między innymi przy animacjach znanego na całym świecie studia Platige Image.
  • Sławomir Maniak - twórca ilustracji do gier Magic: The Gathering, World of Warcraft, Warhammer i wielu innych.
  • Szymon Biernacki - współtwórca Animowanej Historii Polski Tomasza Bagińskiego, serialu animowanego towarzyszącemu grze HALO 4 i wielu innych projektów.
Ruda, Marek Okoń.

Wystawa trwała do 30 maja 2015 roku, a w dniu jej zamknięcia odbyła się pierwsza na świecie aukcja cyfrowych dzieł. Cena wyjściowa każdego z nich została ustanowiona na 500 złotych. Co ciekawe, za wylicytowane przedmioty można było płacić Bitcoinami.

Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.