Sesje zdjęciowe i inne

Sesje fotograficzne i inne zdjęcia.

Na tej stronie znajdziecie wszystkie fotografie, jakie nie pasowały do pozostałych działów, między innymi sesje zdjęciowe, fotografię koncertową, miejską itp. Oprocz zdjęć będą pojawiać się tutaj wszelkiego rodzaju artykuły oraz poradniki powiązane z fotografią.

Doszedłem do wniosku, że ta strona jednak będzie poświęcona głównie opuszczonym miejscom, nie koniecznie fotografii. Z tego względu postanowiłem założyć swój zupełnie nowy blog fotograficzny, na którym będę obecnie umieszczał kursy i poradniki o fotografii czy takich programach jak Lightroom i Photoshop. Za jakiś czas pojawią się tam także moje fotografie z podróży, także zapraszam!

Przeglądaj zdjęcia

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.