Sesje zdjęciowe i inne

Sesje fotograficzne i inne zdjęcia.

Na tej stronie znajdziecie wszystkie fotografie, jakie nie pasowały do pozostałych działów, między innymi sesje zdjęciowe, fotografię koncertową, miejską itp. Oprocz zdjęć będą pojawiać się tutaj wszelkiego rodzaju artykuły oraz poradniki powiązane z fotografią.

Doszedłem do wniosku, że ta strona jednak będzie poświęcona głównie opuszczonym miejscom, nie koniecznie fotografii. Z tego względu postanowiłem założyć swój zupełnie nowy blog fotograficzny, na którym będę obecnie umieszczał kursy i poradniki o fotografii czy takich programach jak Lightroom i Photoshop. Za jakiś czas pojawią się tam także moje fotografie z podróży, także zapraszam!

Przeglądaj zdjęcia

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.