Wielka Brytania - The Giant's Causeway

The Giant's Causeway

Informacje

Miejsce
Kraj
Konkretna lokalizacja
Bushmills, Irlandia Północna
Skrócony opis
Oryginalna formacja skalna na wybrzeżu Irlandii Północnej (hrabstwo Antrim), składająca się z ciasno ułożonych kolumn bazaltowych.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Lokalizacja na mapie

Opis nietypowego miejsca The Giant's Causeway.

Bushmills, Anglia. Tzw. Grobla Olbrzyma lub Droga Olbrzymów. Formacja skalna na wybrzeżu Irlandii Północnej, składa się z ciasno ułożonych kolumn bazaltowych.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia podróżniczego miejsca, kliknij tutaj: The Giant's Causeway.

Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.