Irlandia - Klasztor Kylemore

Widok na klasztor ze wzniesienia

Widok na klasztor ze wzniesienia: Opactwo w hrabstwie Galway, nad brzegiem Kylemore Lough. Zbudowane zostało w stylu neogotyckim przez Mitchella Henry'ego w 1868 roku. Widok z pobliskiego wzniesienia.

Informacje

Miejsce
Kraj
Skrócony opis
Opactwo w hrabstwie Galway, nad brzegiem Kylemore Lough. Zbudowane zostało w stylu neogotyckim przez Mitchella Henry'ego w 1868 roku. Widok z pobliskiego wzniesienia.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Lokalizacja na mapie

Opis nietypowego miejsca Klasztor Kylemore.

Opactwo w hrabstwie Galway, nad brzegiem Kylemore Lough. Historia i zdjęcia. Zbudowane zostało w stylu neogotyckim przez Mitchella Henry'ego w 1868 roku.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia podróżniczego miejsca, kliknij tutaj: Klasztor Kylemore.

Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.