Irlandia - Klasztor Bective

Cały klasztor

Informacje

Miejsce
Kraj
Skrócony opis
Opactwo zostało założone w 1147 roku, jednak większość pozostałych obecnie ruin pochodzi z XV wieku. Widok na cały klasztor.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Lokalizacja na mapie

Opis nietypowego miejsca Klasztor Bective.

Ruiny klasztoru, miasto Bective w Irlandii. Historia: Opactwo te zostało założone w 1147r., jednak większość pozostałych obecnie ruin pochodzi z XV wieku.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia podróżniczego miejsca, kliknij tutaj: Klasztor Bective.

Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.