Wojskowe - Zamek książąt mazowieckich 'Cz'

Zamek książąt mazowieckich 'Cz' - Zamek za rzeką

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Już w XI wieku stał tu drewniany gród zbudowany w czasach panowania Bolesława Śmiałego lub Władysława Hermana, który był głównym ośrodkiem administracyjnym księstwa czerskiego. Obecny zamek gotycki zbudowano pod koniec XIV wieku. Na zdjęciu ruiny zamku.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Zamek książąt mazowieckich 'Cz'.

Czersk, ruiny zamku. Zdjęcia, historia i informacje. Już w XI wieku stał tu drewniany gród zbudowany w czasach panowania Bolesława Śmiałego..
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Zamek książąt mazowieckich 'Cz'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.