Wojskowe - Twierdza Modlin

Twierdza Modlin - Żeliwne zdobienia

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Drugie zdjęcie przedstawiające żeliwne zdobienia umieszczone w Twierdzy Modlin - fortyfikacji, którą jakiś już czas temu opuściło wojsko i obecnie jest w prywatnych rękach. Warto zwrócić uwagę na kształty zdobień, które moim zdaniem przedstawiają postać Jezusa, którego męczą dziwne, czarne stwory.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Twierdza Modlin.

Twierdza Modlin - zwiedzanie miejsc zamkniętych i nieznanych, do których nie mają dostępu zwykli turyści. Poznaj nietypowe zakamarki fortyfikacji.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Twierdza Modlin.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Darlan
Darlan
15 maja 2022, 16:40
Niedawno tam bylem, niestety obraz ztychz djec daleki jest od stanu jaki mozna bylo zobaczyc w koncu kwietnia 2022. BRak tras turystycznych, obejscie wewnetrznego budynku twierdzy do okola mozliwe, choc trzeba wykazac sie dorobina inwencji. Generalnie wiwkeszosci budynku glownego starsza powybijane okna, zacieki na elewacji. Partiami ktos o to dba (np dawny elewator czy golebnik tak odnowiony, iz mozna pmyslec,ze to nowa budowla). Wozu juz nie bylo widac, sama wewnetrzna droga starsznie zarosnieta, zejscie po metalowych schodach tylko dla akrobatow i maniakow militariow. Nadal jednak warto dowiedzic i zobaczyc ten relikt naszej historii. P.S. Replika tankietki przed Muzeum straszna.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.