Wojskowe - Mysia wieża nad jeziorem Gopło

Mysia wieża nad jeziorem Gopło - Widok zza jeziora

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Opuszczona Mysia Wieża, w której według legendy kiedyś schronił się przed myszami sam król Popiel. Bez względu na to, czy legenda jest prawdziwa, czy nie, warto wybrać się w te rejony - zapewniają świetne widoki.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Mysia wieża nad jeziorem Gopło.

Mysia Wieża, do której wg. legendy uciekł król Popiel. Znajduje się ona niedaleko miejscowości Kruszwica, przy jeziorze Gopło.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Mysia wieża nad jeziorem Gopło.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Patrycja
Patrycja
15 czerwca 2017, 09:07
Oryginalna Mysia Wieża znajduje się w Kruszwicy, woj. kujawsko-pomorskie, nie jest opuszczona i jest otwarta dla zwiedzających. Zastanawiałam się dlaczego wieża na zdjęciu i miejsce tak się różni od tej, którą widzę codziennie, teraz już mam odpowiedź :)

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.