Opuszczone miejsca w Polsce

Opuszczone miejsca w Polsce.

Wszystkie opuszczone miejsca w Polsce

Na tej stronie możesz przeglądać opuszczone miejsca w Polsce, które zostały podzielone według województw. Znajdziesz tutaj opuszczone obiekty znajdujące się na terenie najbardziej popularnych województw, takich jak: mazowieckie (mazowsze: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce..), pomorskie (pomorze: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Ustka, Hel, Pruszcz Gdański..), śląskie (śląsk: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała..), wielkopolskie (wielkopolska: Poznań, Konin..), łódzkie (Łódź) czy małopolskie (małopolska: Kraków, Tarnów, Zakopane..). Oczywiście opuszczone miejsca w Polsce znaleźć możemy także w innych województwach: na Podlasiu, Dolnym Śląsku, Lubelskim, Warmińsko-Mazurskim (na Mazurach) itp.

A może interesują Cię konkretne miasta?

W tym miejscu znajdziesz opuszczone miejsca w Polsce, które zostały podzielone na miasta. Ten dział dopiero został stworzony i jest ciągle rozwijany, tak więc w najbliższym czasie zaczną się tutaj pojawiać nowe miasta z opuszczonymi miejscami.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.