Opuszczone miejsca w Polsce

Opuszczone miejsca w Polsce.

Wszystkie opuszczone miejsca w Polsce

Na tej stronie możesz przeglądać opuszczone miejsca w Polsce, które zostały podzielone według województw. Znajdziesz tutaj opuszczone obiekty znajdujące się na terenie najbardziej popularnych województw, takich jak: mazowieckie (mazowsze: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce..), pomorskie (pomorze: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Ustka, Hel, Pruszcz Gdański..), śląskie (śląsk: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała..), wielkopolskie (wielkopolska: Poznań, Konin..), łódzkie (Łódź) czy małopolskie (małopolska: Kraków, Tarnów, Zakopane..). Oczywiście opuszczone miejsca w Polsce znaleźć możemy także w innych województwach: na Podlasiu, Dolnym Śląsku, Lubelskim, Warmińsko-Mazurskim (na Mazurach) itp.

A może interesują Cię konkretne miasta?

W tym miejscu znajdziesz opuszczone miejsca w Polsce, które zostały podzielone na miasta. Ten dział dopiero został stworzony i jest ciągle rozwijany, tak więc w najbliższym czasie zaczną się tutaj pojawiać nowe miasta z opuszczonymi miejscami.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.