Szpitale - Opuszczony szpital stoczniowy

Opuszczony szpital stoczniowy - Korytarz z wejściami do sal pacjentów

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Jego zaczątkiem było powstałe przed rokiem 1908 i znajdujące się na terenie stoczni ambulatorium. To właśnie na ten szpital Lech Wałęsa przeznaczył 220 000 dolarów otrzymanych wraz z Pokojową Nagrodą Nobla. Na zdjęciu widzimy korytarz wraz z opuszczonymi salami pacjentów po obu stronach.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczony szpital stoczniowy.

Historia, informacje i zdjęcia. Zaczątkiem szpitala było ambulatorium na terenie stoczni (1908 rok) i to na ten szpital Lech Wałęsa przeznaczył 220tys dolarów.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony szpital stoczniowy.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.