Pozostałe - Opuszczone kino Mazur

Opuszczone kino Mazur - Wnętrze opuszczonego kina

Opuszczone kino Mazur: Zdjęcie przedstawia wnętrze opuszczonego kina w Pabianicach. Stare kino najpierw nazywało się Luna, a później Mazur. Co ciekawe, wciąż uchowało się białe płótno, na którym wyświetlane były filmy. Kino w Pabianicach zostało zamknięte w latach 90'tych i od tego czasu jest opuszczone.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie przedstawia wnętrze opuszczonego kina w Pabianicach. Stare kino najpierw nazywało się Luna, a później Mazur. Co ciekawe, wciąż uchowało się białe płótno, na którym wyświetlane były filmy. Kino w Pabianicach zostało zamknięte w latach 90'tych i od tego czasu jest opuszczone.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczone kino Mazur.

Opuszczone kino w Pabianicach o nazwie Mazur (dawniej Luna): informacje, zdjęcia i historia. Poznaj opuszczone miejsca w Łodzi i woj. łódzkim.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczone kino Mazur.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika h=64d1caa572c6b9cb33b3ced580b658d3- <div style=" />
h=64d1caa572c6b9cb33b3ced580b658d3-
28 kwietnia 2022, 10:19
p8yy80g

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.