Pozostałe - Opuszczone kino Mazur

Opuszczone kino Mazur - Wnętrze opuszczonego kina

Opuszczone kino Mazur: Zdjęcie przedstawia wnętrze opuszczonego kina w Pabianicach. Stare kino najpierw nazywało się Luna, a później Mazur. Co ciekawe, wciąż uchowało się białe płótno, na którym wyświetlane były filmy. Kino w Pabianicach zostało zamknięte w latach 90'tych i od tego czasu jest opuszczone.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie przedstawia wnętrze opuszczonego kina w Pabianicach. Stare kino najpierw nazywało się Luna, a później Mazur. Co ciekawe, wciąż uchowało się białe płótno, na którym wyświetlane były filmy. Kino w Pabianicach zostało zamknięte w latach 90'tych i od tego czasu jest opuszczone.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczone kino Mazur.

Opuszczone kino w Pabianicach o nazwie Mazur (dawniej Luna): informacje, zdjęcia i historia. Poznaj opuszczone miejsca w Łodzi i woj. łódzkim.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczone kino Mazur.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika h=64d1caa572c6b9cb33b3ced580b658d3- <div style=" />
h=64d1caa572c6b9cb33b3ced580b658d3-
28 kwietnia 2022, 10:19
p8yy80g

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.