Opolskie - Opuszczona kamienica: Informacje, historia, zdjęcia.

Opuszczona kamienica: Historia, informacje.

Lokalizacja: woj. Opolskie, Polska.

Jedno z wielu opuszczonych miejsc w Polsce, w województwie opolskim. Bez tożsamości, bez historii, bez nadzieji.

Niestety nie jestem w stanie nic sensownego powiedzieć o tym opuszczonym miejscu. Kamienicę sfotografowałem zupełnie przypadkowo, przejeżdżając obok i będąc w trakcie innych eksploracji w województwie opolskim. Zaciekawił mnie budynek i doszedłem do wniosku, że ma coś w sobie na tyle, aby zatrzymać się przy nim i fotografować. Niestety też opisuję go dopiero po latach, więc nie znam nawet przybliżonej lokalizacji. Wiem na pewno, że niedaleko stał dom, w którym najprawdopodobniej mieszkają jego właściciele, jednak widać, że od wielu lat się nim nie interesują. Opuszczony obiekt chyli się coraz bardziej ku upadkowi.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Karl
Karl
12 grudnia 2016, 21:42
Ciekawy budynek, całkiem fajne zdjęcie opuszczonego miejsca. Klimat jest.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.