Opolskie - Opuszczona kamienica: Informacje, historia, zdjęcia.

Opuszczona kamienica: Historia, informacje.

Lokalizacja: woj. Opolskie, Polska.

Jedno z wielu opuszczonych miejsc w Polsce, w województwie opolskim. Bez tożsamości, bez historii, bez nadzieji.

Niestety nie jestem w stanie nic sensownego powiedzieć o tym opuszczonym miejscu. Kamienicę sfotografowałem zupełnie przypadkowo, przejeżdżając obok i będąc w trakcie innych eksploracji w województwie opolskim. Zaciekawił mnie budynek i doszedłem do wniosku, że ma coś w sobie na tyle, aby zatrzymać się przy nim i fotografować. Niestety też opisuję go dopiero po latach, więc nie znam nawet przybliżonej lokalizacji. Wiem na pewno, że niedaleko stał dom, w którym najprawdopodobniej mieszkają jego właściciele, jednak widać, że od wielu lat się nim nie interesują. Opuszczony obiekt chyli się coraz bardziej ku upadkowi.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Karl
Karl
12 grudnia 2016, 21:42
Ciekawy budynek, całkiem fajne zdjęcie opuszczonego miejsca. Klimat jest.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.