Pozostałe - Klub Grota (Robotnika)

Klub Grota (Robotnika) - Scena, bar i sufit

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie wnętrza opuszczonej dyskoteki Grota (Robotnika), Piastów, Warszawa. Pomimo tego, że obiekt jest opuszczony od 2004 roku, wciąż wygląda niesamowicie, szczególnie sufit - rodem z przyszłości. Klimatu dodaje wentylacja.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Klub Grota (Robotnika).


Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Klub Grota (Robotnika).

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Kooladthegang
Kooladthegang
8 stycznia 2019, 11:45
Byłem tam dzisiaj, miejsce zostało zrównane z ziemią...

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.