Pozostałe - Klub Grota (Robotnika)

Klub Grota (Robotnika) - Scena, bar i sufit

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie wnętrza opuszczonej dyskoteki Grota (Robotnika), Piastów, Warszawa. Pomimo tego, że obiekt jest opuszczony od 2004 roku, wciąż wygląda niesamowicie, szczególnie sufit - rodem z przyszłości. Klimatu dodaje wentylacja.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Klub Grota (Robotnika).


Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Klub Grota (Robotnika).

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Kooladthegang
Kooladthegang
8 stycznia 2019, 11:45
Byłem tam dzisiaj, miejsce zostało zrównane z ziemią...

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.