Pozostałe - Klub Grota (Robotnika)

Klub Grota (Robotnika) - Główna sala i bar

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie przedstawia główną salę oraz bar w opuszczonym klubie Grota. Na szczególną uwagę zasługują tu niesamowite dekoracje przypominające kamienne drzewa oraz malowidła na ścianach.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Klub Grota (Robotnika).


Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Klub Grota (Robotnika).

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Danny
Danny
3 września 2020, 17:54
Interesuje mnie to miejsce jako następne w teledysku. Mam wizje do zrealizowania. Chciałbym prosić o współpracę

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.