Pozostałe - Klub Grota (Robotnika)

Klub Grota (Robotnika) - Główna sala i bar

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie przedstawia główną salę oraz bar w opuszczonym klubie Grota. Na szczególną uwagę zasługują tu niesamowite dekoracje przypominające kamienne drzewa oraz malowidła na ścianach.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Klub Grota (Robotnika).


Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Klub Grota (Robotnika).

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Danny
Danny
3 września 2020, 17:54
Interesuje mnie to miejsce jako następne w teledysku. Mam wizje do zrealizowania. Chciałbym prosić o współpracę

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.