Pozostałe - Opuszczony cmentarz pojazdów 'K'

Opuszczony cmentarz pojazdów 'K' - Opuszczone ciężarówki

Opuszczony cmentarz pojazdów 'K': Na zdjęciu widać dwie stare, opuszczone ciężarówki oraz wrak samochodu osobowego. Samo miejsce ma niezwykły klimat, niestety te opuszczone cmentarzysko pojazdów jest już zostaione samemu sobie od dłuższego czasu i ciągle niszczeje. Na posesji znaleźć możemy o wiele więcej pojazdów, chociażby rolniczych oraz stary, również opuszczony budynek / dom.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Na zdjęciu widać dwie stare, opuszczone ciężarówki oraz wrak samochodu osobowego. Samo miejsce ma niezwykły klimat, niestety te opuszczone cmentarzysko pojazdów jest już zostaione samemu sobie od dłuższego czasu i ciągle niszczeje. Na posesji znaleźć możemy o wiele więcej pojazdów, chociażby rolniczych oraz stary, również opuszczony budynek / dom.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony cmentarz pojazdów 'K'.

Karolew, opuszczony cmentarz samochodów, województwo Łódzkie. Informacje, historia i zdjęcia. Można tu znaleźć stare pojazdy rolnicze, osobowe, ciężarówki.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony cmentarz pojazdów 'K'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Mark
Mark
27 września 2016, 12:59
Fajne ciężarówki, można by tu niezłe sesje zdjęciowe porobić w tych samochodach :-)
Zdjęcie użytkownika plociak
plociak
3 lutego 2021, 09:24
Miejsce nie jest opuszczone, ma swojego właściciela (którego znam) Większość sprzętów była wykorzystywana w pobliskiej żwirowni do wydobywania żółtego piachu, a właściciel gdy mu się coś zepsuło to odstawiał to i kupował następne dlatego jest tam tyle sprzętów.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.