Opuszczone miejsca w Europie i na świecie

Opuszczone miejsca na świecie.

Na tej stronie znaleźć można opuszczone miejsca w Europie oraz opuszczone miejsca na świecie. Urban exploration nie kończy się tylko na naszym kraju: zapomnianych budynków jest na całym świecie dużo więcej. Będą tutaj systematycznie dodawane opuszczone obiekty z przeróżnych krajów takich jak np. Ukraina (Czarnobyl, Prypeć), Niemcy, Anglia (i Irlandia Północna), Irlandia, Włochy, Grecja, Szwajcaria itp.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.