Kościoły, cerkwie i cmentarze - Opuszczony kościół ewangelicki 'Ż'

Opuszczony kościół ewangelicki 'Ż' - Schody

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie przedstawia schody po obu stronach wejścia opuszczonego kościoła ewangelickiego oraz na drugim planie salę.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony kościół ewangelicki 'Ż'.

Żeliszów, opuszczony kościół ewangelicki w woj. dolnośląskim. Historia, informacje i zdjęcia. Autorem kościoła był C.G. Langhans, twórca Bramy Bandenburskiej.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony kościół ewangelicki 'Ż'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Kojak
Kojak
9 maja 2016, 10:17
Dobrze, że ktoś się zajął tym opuszczonym kościołem. Fundacji "Twoje Dziedzictwo" powinniśmy bardzo ładnie za to podziękować i sami dorzucić cegiełkę do odratowania tego miejsca.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.