Kościoły, cerkwie i cmentarze - Opuszczona cerkiew 'SO'

Opuszczona cerkiew 'SO' - Środek

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zbudowana w 1913 roku cerkiew wraz z dzwonnicą i rozległym cmentarzem. Wnętrze pokryte jest przepiękną polichromią. Zdjęcie środka obiektu.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczona cerkiew 'SO'.

Stare Oleszyce, województwo podkarpackie. Historia, informacje i zdjęcia. Opuszczona cerkiew została zbudowana w 1913 roku wraz z dzwonnicą i cmentarzem.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczona cerkiew 'SO'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.