Kościoły, cerkwie i cmentarze - Krypta St. Leonard

Krypta St. Leonard - Dwie czaszki

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Na południowym wschodzie Anglii możemy znaleźć nadmorską mieścinę, w której na wzgórzu stoi niewielki kościół otoczony nagrobkami. Budynek jak wiele innych, jednak w mrokach jego piwnic możemy znaleźć fascynujący relikt przeszłości, o którym wspominał już Samuel Jeake w 1678 roku. Na zdjęciu 'wbudowane' w ścianę dwie czaszki w otoczeniu innych kości.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Krypta St. Leonard.

Hythe, tzw. krypta czaszek. Na południowym wschodzie Anglii możemy znaleźć mały kościół, w którego mrokach piwnic znaleźć możemy fascynujący relikt przeszłości.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Krypta St. Leonard.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.