Kolejowe - Opuszczone pociągi dalekobieżne

Opuszczone pociągi dalekobieżne - Dwa pociągi i inne w tle

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Na obrzeżach stolicy możemy natrafić na bardzo rozległe tereny należące do Polskich Kolei Państwowych. Jest tam lokomotywownia i myjnia dla pociągów. I kilka pociągów dalekobieżnych, które nigdzie już nie pojadą. Widok na dwa opuszczone pociągi i kilka innych w tle..
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczone pociągi dalekobieżne.

Olsztynka Grochowska, opuszczone pociągi: lokomotywy i wagony. Historia, informacje i zdjęcia. Na obrzeżach Warszawy możemy natrafić na rozległe tereny pkp..
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczone pociągi dalekobieżne.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika super
super
16 kwietnia 2021, 08:17
ooooo fajne

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.