Mazowieckie - Opuszczone pociągi dalekobieżne: Informacje, historia, zdjęcia.

Opuszczone pociągi dalekobieżne: Historia, informacje.

Lokalizacja: woj. Mazowieckie, Polska.
Opuszczone pociągi Olsztynka Gochowska: Pociąg SU45-192 na trasie Warszawa - Odessa
Pociąg SU45-192 na trasie Warszawa - Odessa

Na obrzeżach stolicy możemy natrafić na bardzo rozległe tereny należące do Polskich Kolei Państwowych. Są tu dwie lokomotywownie i myjnia dla wagonów i lokomotyw. I  kilka opuszczonych pociągów dalekobieżnych, które nigdzie już nie pojadą.

Cały obecny teren (lokomotywownie i myjnia) obsługuje tylko i wyłącznie pociągi pasażerskie, a dokładniej wszystkie spółki PKP oraz Koleje Mazowieckie (które na terenie mają własny budynek lokomotywowni). Obsługa jest kompleksowa - zajeżdżają tu takie składy jak na przykład EuroNight i większość innych pociągów, które kończą swój bieg w Warszawie. Tu odbywa się też sprzątanie wagonów. Oprócz tego lokomotywownie także naprawiają, konserwują i modernizują wagony czy lokomotywy.

Jednak nie wszystkie pociągi zostają poddane konserwacji i naprawom. Wsród stojących na torach maszyn możemy znaleźć opuszczone pociągi, które swoje kursy pokończyły już lata temu i od tego czasu powoli niszczeją. Stoją tu np. takie pociągi jak EU07-473, EU07 czy SU45.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Aga.jest.ciekawa
Aga.jest.ciekawa
29 czerwca 2019, 15:07
Gdzie to jest dokładniej??
Zdjęcie użytkownika ula
ula
9 lutego 2020, 11:03
Mona prosić o dokładniejszą lokalizacje?
Zdjęcie użytkownika lolitaszasta123
lolitaszasta123
18 maja 2020, 10:35
dokładniej ?

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.