Kolejowe - Opuszczona parowozownia 'D'

Opuszczona parowozownia 'D' - Wnętrze zakładów

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Miejscowość, w której znajduje się parowozownia, to najważniejszy węzeł kolejowy między Warszawą a Lublinem. Budynek został zbudowany w latach 1943 - 1944, przestał być wykorzystywany w 1998 roku.

Na zdjęciu wnętrze głównej hali produkcyjnej - elementem charakterystycznym jej elewacji są liczne drzwi. Kiedyś przez każde takie wejście prowadziły do środka tory, jednak obecnie (jak widać) zostały tylko puste kanały.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczona parowozownia 'D'.

Dęblin k. Lublina. Historia, informacje i zdjęcia opuszczonej parowozowni. Zbudowana w 1943 roku, był to największy węzeł kolejowy pomiędzy Warszawą a Lublinem.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczona parowozownia 'D'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.