Hotele, Wypoczynkowe - Opuszczony dom wczasowy 'G'

Opuszczony dom wczasowy 'G' - Sala weselna

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Opuszczony ośrodek wypoczynkowy Górnik Zawoja to nie tylko miejsce do spania, ani nawet liczne atrakcje jak masaż,e sauny, bilard, tenis, basen itp. To także możliwość urządzenia tutaj wesela, w przepięknej sali balowej. Tak oczywiście mógłby brzmieć tekst reklamowy tego obiektu kiedyś, gdyż teraz oczywiście jest to miejsce opuszczone. Po tym zdjęciu widać transformację sal weselnych w ciągu ostatnich kilkunastu lat - wtedy kolory żółty, zielony i pomarańczowy były na porządku dziennym.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony dom wczasowy 'G'.

Opuszczony dom wczasowy Górnik, Zawoja. Wybudowany został w latach 70'tych XX wieku. Mieścił ponad 200 osób, posiadał wyciąg orczykowy wraz ze szkołą..
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony dom wczasowy 'G'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika J
J
20 sierpnia 2017, 23:57
Tą sala służyła jako stołówka. W ośrodku były dwie stołówki. Z niej tuż przy wejściu drewniane schody prowadzące do kawiarni przez pomieszczenie z napisem Lenin na ścianie.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.