Hotele, Wypoczynkowe - Opuszczony dom wczasowy 'G'

Opuszczony dom wczasowy 'G' - Wejście do kawiarni

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
No cóż.. Po tym zdjęciu doskonale widać w jakich czasach i dla jakich ludzi był budowany opuszczony dom wypoczynkowy Górnik :-) Czerwona gwiazda mówi to dosadnie. Może ktoś zna język rosyjski i jest w stanie mi przetłumaczyć ten tekst? Piszcie w komentarzach.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony dom wczasowy 'G'.

Opuszczony dom wczasowy Górnik, Zawoja. Wybudowany został w latach 70'tych XX wieku. Mieścił ponad 200 osób, posiadał wyciąg orczykowy wraz ze szkołą..
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony dom wczasowy 'G'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Hiduken
Hiduken
9 września 2016, 00:58
Lenin Dance :) Byłem tam jak byłem mały i straszny to widok...
Zdjęcie użytkownika Djprem
Djprem
5 lipca 2019, 17:10
Lenin dance club
Zdjęcie użytkownika Alic
Alic
14 lutego 2020, 08:59
Ленин данце клуб to po prostu Lenin Dance Club

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.