Hotele, Wypoczynkowe - Opuszczone schronisko na Rozdrożu Izerskim

Opuszczone schronisko na Rozdrożu Izerskim - Front budynku wieczorem

Opuszczone schronisko na Rozdrożu Izerskim: Rozdroże Izerskie to przełęcz znajdująca się na wysokości około 767 metrów n.p.m., która rozdziela dwa wzniesienia: Wysoki Grzbiet i Grzbiet Kamieniecki. Od 1888 roku znajdowała się tutaj wypożyczalnia koni wierzchowych i stacja tragarzy lektyk. Widok na front budynku późnym wieczorem, dookoła mgła.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Rozdroże Izerskie to przełęcz znajdująca się na wysokości około 767 metrów n.p.m., która rozdziela dwa wzniesienia: Wysoki Grzbiet i Grzbiet Kamieniecki. Od 1888 roku znajdowała się tutaj wypożyczalnia koni wierzchowych i stacja tragarzy lektyk. Widok na front budynku późnym wieczorem, dookoła mgła.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczone schronisko na Rozdrożu Izerskim.

Historia, informacje i zdjęcia. Od 1888 roku znajdowała się tutaj wypożyczalnia koni wierzchowych i stacja tragarzy lektyk, wtedy popularny sposób podróżowania.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczone schronisko na Rozdrożu Izerskim.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.