Fabryki - Opuszczone zakłady przemysłu pończoszniczego Stella

Opuszczone zakłady przemysłu pończoszniczego Stella - Księgi miłości i zdrady

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zbudowana w 1870 roku i systematycznie rozbudowywana w latach 1890-1910, stała się jedną z największych pończoszarni w Cesarstwie Rosyjskim. Swoją obecną nazwę „Stella” otrzymała dopiero po 1967 roku. W jednym z opuszczonych pomieszczeń natrafiłem na przedziwny zbiór: kilkaset książek o tytule „Księgi miłości i zdrady”.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczone zakłady przemysłu pończoszniczego Stella.

Opuszczony Żyrardów. Historia: Zbudowana w 1870 roku, systematycznie rozbudowywana w 1890-1910, stała się jedną z największych pończoszarni w Cesarstwie.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczone zakłady przemysłu pończoszniczego Stella.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.