Fabryki - Opuszczone zakłady przemysłu pończoszniczego Stella

Opuszczone zakłady przemysłu pończoszniczego Stella - Eksplorator w starym wozie

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zbudowana w 1870 roku i systematycznie rozbudowywana w latach 1890-1910, stała się jedną z największych pończoszarni w Cesarstwie Rosyjskim. Swoją obecną nazwę „Stella” otrzymała dopiero po 1967 roku. Na zdjęciu widać eksploratora siedzącego na tyle starego samochodu „Żuk”.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczone zakłady przemysłu pończoszniczego Stella.

Opuszczony Żyrardów. Historia: Zbudowana w 1870 roku, systematycznie rozbudowywana w 1890-1910, stała się jedną z największych pończoszarni w Cesarstwie.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczone zakłady przemysłu pończoszniczego Stella.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Preston
Preston
24 sierpnia 2018, 16:45
To nie Żuk, to Nysa :)

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.