Fabryki - Opuszczone zakłady chemiczne 'ChX'

Opuszczone zakłady chemiczne 'ChX' - Jeden z budynków

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zbudowane w 1928 roku zakłady wytwarzające sztuczne włókna. Przed wojną produkowano tu 1740 ton przędzy wiskozowej dziennie, osiągając zysk 40% na każdym kilogramie produktu. W 1976 roku zakłady wytwarzały 1/3 produkcji włókien sztucznych w całym kraju. Na zdjęciu jeden z pierwszych budynków, jakie zobaczymy przy próbie wejścia do zakładów.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczone zakłady chemiczne 'ChX'.

Chemitex, Sochaczew. Historia i informacje. Zbudowane w 1928 roku zakłady wytwarzające sztuczne włókna. Przed wojną produkowano tu 1740 ton przędzy dziennie.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczone zakłady chemiczne 'ChX'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika ksenoniczny
ksenoniczny
30 maja 2022, 12:59
Można prosić o lokalizacje?

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.