Fabryki - Opuszczona mleczarnia 'Sokół'

Opuszczona mleczarnia 'Sokół' - Widok na opuszczony kompleks

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Opuszczona mleczarnia, która nigdy nie została dokończona. Ofiara komunizmu, systemu PRL i dziwnych interesów tamtejszych władz. Fabryka została praktycznie ukończona, po czym w pewnym momencie ktoś zadecydował, że jednak się nie opłaca i zbudował drugą. Zdjęcie obejmuje większość tego opuszczonego kompleksu. Widać tu główną halę, kotłownię, komin i budynek biurowy wraz z garażami. Fotografia zrobiona w czerni i bieli.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczona mleczarnia 'Sokół'.

Sokółka, Podlaskie. Historia, informacje i zdjęcia. Niedokończona opuszczona mleczarnia, ofiara komunizmu, systemu PRL i dziwnych interesów ówczesnych władz.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczona mleczarnia 'Sokół'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.