Fabryki - Opuszczona mleczarnia 'Sokół'

Opuszczona mleczarnia 'Sokół' - Droga mleczna

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Opuszczona mleczarnia, która nigdy nie została dokończona. Ofiara komunizmu, systemu PRL i dziwnych interesów tamtejszych władz. Fabryka została praktycznie ukończona, po czym w pewnym momencie ktoś zadecydował, że jednak się nie opłaca i zbudował drugą.

Zdjęcie przedstawia drogę mleczną uchwyconą z dachu tego opuszczonego kompleksu. Pomarańczowa poświata pochodzi z lamp znajdujących się przy pobliskiej drodze.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczona mleczarnia 'Sokół'.

Sokółka, Podlaskie. Historia, informacje i zdjęcia. Niedokończona opuszczona mleczarnia, ofiara komunizmu, systemu PRL i dziwnych interesów ówczesnych władz.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczona mleczarnia 'Sokół'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.