Fabryki - Opuszczona cegielnia 'G'

Opuszczona cegielnia 'G' - Eksplorator w cegielni

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Pierwsze ślady cegielni udaje się odnaleźć na mapie wojskowej z 1825 roku. W tym czasie cały pobliski majątek należał do rodziny Danglów. Według licznych źródeł manufaktura przyczyniła się od rozbudowy stolicy. Na zdjęciu moje skromne zdjęcie zrobione w opuszczonej cegielni, a konkretnie w suszarni.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczona cegielnia 'G'.

Gołków, województwo mazowieckie. Informacje, historia i zdjęcia. Opuszczona cegielnia, której pierwsze ślady odnajdujemy na mapie wojskowej z 1825 roku.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczona cegielnia 'G'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Zenonson
Zenonson
18 lipca 2016, 18:15
Fajna fota, fajna opuszczona cegielnia!

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.