Fabryki - Opuszczona fabryka dziewiarska UNIA

Opuszczona fabryka dziewiarska UNIA - Zielone stanowisko pracy

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Pokój wygląda jak pracownia szalonego magika. Cały opuszczony obiekt jest pokryty paprociami i inną roślinnością, co daje niesamowite efekty.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczona fabryka dziewiarska UNIA.

Łącznik, woj. opolskie. Unia, opuszczona fabryka dziewiarska. Informacje, zdjęcia oraz historia. Historia zakładów rozpoczyna się już w 1856 roku.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczona fabryka dziewiarska UNIA.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Fr
Fr
24 maja 2016, 16:52
Bardzo fajne opuszczone miejsce. Uwielbiam takie zielono-żółte kombinacje na ścianach.
Zdjęcie użytkownika h=d15d22a71ddce3bfe1bd3c34edfe6644- <div style=" />
h=d15d22a71ddce3bfe1bd3c34edfe6644-
28 kwietnia 2022, 10:19
dwhul6

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.