Fabryki - Opuszczone zakłady fototechniczne 'F'

Opuszczone zakłady fototechniczne 'F' - Widok z dachu

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Widok z dachu na centrum miasta
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczone zakłady fototechniczne 'F'.

Foton Warszawa. Historia, informacje i zdjęcia. Kompleks opuszczonych budynków dawnych zakładów fototechnicznych. Dziesięć pięter i niesamowity widok z dachu.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczone zakłady fototechniczne 'F'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika h=7b2206976b57ab3ef7101ce99c927060- <div style=" />
h=7b2206976b57ab3ef7101ce99c927060-
28 kwietnia 2022, 10:19
g7jpce

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.