Fabryki - Opuszczony młyn Amerikon / Amerykan

Opuszczony młyn Amerikon / Amerykan - Główne budynki

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Na zdjęciu dwa główne budynki opuszczonego młyna Amerykan znajdującego się we wsi Pisarzowice. Niestety, mimo zaradności, chęci i wielkiego wysiłku, nie udało się uratować tego pięknego i bardzo urokliwego miejsca.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony młyn Amerikon / Amerykan.

Pisarzowice, opuszczony młyn Amerykan / Amerikon, woj. opolskie. Zobacz zdjęcia. Historia starego folwarku oraz spichlerza sięga aż 1301 roku.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony młyn Amerikon / Amerykan.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika h=10d2f0352a06116eb0584cbc01417cbb- <div style=" />
h=10d2f0352a06116eb0584cbc01417cbb-
28 kwietnia 2022, 10:19
ul82om

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.