Fabryki - Opuszczony młyn Amerikon / Amerykan

Opuszczony młyn Amerikon / Amerykan - Główne budynki

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Na zdjęciu dwa główne budynki opuszczonego młyna Amerykan znajdującego się we wsi Pisarzowice. Niestety, mimo zaradności, chęci i wielkiego wysiłku, nie udało się uratować tego pięknego i bardzo urokliwego miejsca.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony młyn Amerikon / Amerykan.

Pisarzowice, opuszczony młyn Amerykan / Amerikon, woj. opolskie. Zobacz zdjęcia. Historia starego folwarku oraz spichlerza sięga aż 1301 roku.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony młyn Amerikon / Amerykan.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika h=10d2f0352a06116eb0584cbc01417cbb- <div style=" />
h=10d2f0352a06116eb0584cbc01417cbb-
28 kwietnia 2022, 10:19
ul82om

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.