Dwory i pałace - Niedokończony zamek 'NŁ'

Niedokończony zamek 'NŁ' - Front zamku za bramą wjazdową

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Gdyby został ukończony, byłby to najnowszy zamek w Europie. W budowli widać elementy charakterystyczne dla architektury gotyku, baroku, renesansu i oczywiście współczesnej. Prace budowlane rozpoczęły się jeszcze w latach 80'tych XX wieku. Zdjęcie zamku wraz z eksploratorem na pierwszym planie.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Niedokończony zamek 'NŁ'.

Opuszczony zamek, Łapalice. Historia, zdjęcia, informacje. Gdyby został ukończony, byłby to najnowszy zamek w Europie. Architektura gotyku, baroku i renesans.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Niedokończony zamek 'NŁ'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Rob
Rob
16 kwietnia 2016, 22:33
Wypasiona fota!
Zdjęcie użytkownika Into the Shadows
Into the Shadows
18 lipca 2016, 18:17
Dzięki, świetny jest też sam opuszczony zamek.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.