Dwory i pałace - Opuszczony pałac w Pruszkowie

Opuszczony pałac w Pruszkowie - Wejście na piętro

Poprzednie zdjęcie Wejście do pałacu
Opuszczony pałac w Pruszkowie: Przepiękna klatka schodowa w opuszczonym pałacu z czerwonej cegły w Warszawie (Pruszkowie). Na ścianie znajduje się napis Sanctum (co znaczy dosłownie "Duch"). Wychodzi nam "Et Magistratus dei Ducatus et Sanctum", co znaczy "Magistrat Księstwa i Ducha Świętego"." class="image" itemprop="contentURL" />

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Przepiękna klatka schodowa w opuszczonym pałacu z czerwonej cegły w Warszawie (Pruszkowie). Na ścianie znajduje się napis "Et Magistratus emil dei Ducatus et Sancrum". Próbowałem przetłumaczyć ten tekst i przy dwóch poprawkach: 1. Napis emil został dopisany (nic nie znaczy po łacinie). 2. Do napisu wdała się literówca Sancrum -> Sanctum (co znaczy dosłownie "Duch"). Wychodzi nam "Et Magistratus dei Ducatus et Sanctum", co znaczy "Magistrat Księstwa i Ducha Świętego".
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczony pałac w Pruszkowie.

Opuszczony pałac z czerwonej cegły, Pruszków. Tajemnicze miejsce, którego poddasze nosi ślady rytuałów satanistycznych. Informacje, historia, zdjęcia.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony pałac w Pruszkowie.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.