Dwory i pałace - Opuszczony pałac w Pruszkowie

Opuszczony pałac w Pruszkowie - Wejście do obiektu

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Drugie zdjęcie przestawiające główne drzwi wejściowe do pruszkowskiego opuszczonego pałacu. Samo opuszczone miejsce bez wątpienia posiada magiczny klimat, dzięki któremu udało mi się tu zrobić kilka naprawdę dobrych fotografii.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony pałac w Pruszkowie.

Opuszczony pałac z czerwonej cegły, Pruszków. Tajemnicze miejsce, którego poddasze nosi ślady rytuałów satanistycznych. Informacje, historia, zdjęcia.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony pałac w Pruszkowie.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika studz
studz
2 października 2018, 14:05
Zdjecie z Państwa strony umieściliśmy na forum Studzienna w wątku "Czy ten zabytek musi zostać zniszczony?" http://forum.studzienna.pruszkow.pl/index.php/topic,193.0.html Na forum Studzienna zajmujemy się ważnymi sprawami z naszej okolicy. Pałacyk przy Broniewskiego bezpośrednio sąsiaduje z ulicą Studzienną.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.