Dwory i pałace - Opuszczony pałac w Pruszkowie

Opuszczony pałac w Pruszkowie - Czarne msze

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Sąsiedzi bardzo często skarżyli się, że z opuszczonego pałacu w Pruszkowie dochodzą ich niepokojące dźwięki, czasem też światła. Sądząc po tym, co zastałem w środku, miały tu miejsce obrzędy ku czci diabła. Oprócz tego, w sąsiednim pomieszczeniu zbudowane zostało coś w kształcie tronu.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony pałac w Pruszkowie.

Opuszczony pałac z czerwonej cegły, Pruszków. Tajemnicze miejsce, którego poddasze nosi ślady rytuałów satanistycznych. Informacje, historia, zdjęcia.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony pałac w Pruszkowie.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika UrbexJezioro
UrbexJezioro
28 stycznia 2023, 13:01
Miejsce niestety nie wygląda już jak na zdjęciach. Całe jest grafiti pentagramu nie ma jak i trunu. ostatnie piętro powoli się zapada i cały pałac jest w trakcie remontu.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.