Dwory i pałace - Opuszczony pałac w Bratoszewicach

Opuszczony pałac w Bratoszewicach - Wnętrze z pianinem

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Wnętrze opuszczonego pałacu w Bartoszewicach. Bardzo charakterystyczne dla tego starego obiektu jest pianino oraz porozrzucane wszędzie strony z nutami. Drugim bardzo znanym elementem jest dobudowany dopiero w 1974 roku szklany dach.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony pałac w Bratoszewicach.

Bratoszewice, opuszczony pałac Rzewuskich, woj. łódzkie. Informacje, historia, zdjęcia. Pałac zbudowany w 1927 roku, kliknij aby dowiedzieć się więcej.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony pałac w Bratoszewicach.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Marta
Marta
27 września 2016, 12:59
Zdjęcie naprawdę konkret, gratulacje!
Zdjęcie użytkownika martinesss
martinesss
21 listopada 2016, 12:07
Zniszczenie postępuje. Fortepian ma już tylko jedną tylną nogę. Tablice budowlane wokół budynku informują o rozbiórce budynku chociaż na razie nie widać żadnych ruchów. Pałac wciąż robi wielkie wrażenie.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.