Dwory i pałace - Opuszczony pałac w Bratoszewicach

Opuszczony pałac w Bratoszewicach - Główne wejście

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie z zewnątrz opuszczonego pałacu. Obiekt jest fantastyczny, jeśli ktoś lubi stare dwory i pałace i aktywnie działa jako eksplorator. Mnóstwo rzeźbień, a w środku szklany sufit - bardzo polecam fanom Urban Exploration.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony pałac w Bratoszewicach.

Bratoszewice, opuszczony pałac Rzewuskich, woj. łódzkie. Informacje, historia, zdjęcia. Pałac zbudowany w 1927 roku, kliknij aby dowiedzieć się więcej.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony pałac w Bratoszewicach.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika KAŚKA
KAŚKA
18 lutego 2019, 13:59
aż szkoda, że więcej zdjęć nie robisz :( , tu strasznie mi brakuje tyłu i środka ... rozpalasz wyobraźnię i dalej co ... czuję niedosyt ps. udzielam ustnej nagany

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.