Dwory i pałace - Opuszczony pałac

Opuszczony pałac - Widok z podwórka

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Na zdjęciu widać opuszczony pałac znajdujący się w województwie opolskim. Od strony architektonicznej jest ok przepiękny, szkoda, że popada w coraz większą ruinę. Ten budynek ma jednak jedną przewagę - przynajmniej w małym stopniu dbają o niego sąsiedzi.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony pałac.

Przepiękny opuszczony pałac znajdujący się w województwie opolskim z pełnym wyposażeniem. Właściciel znajduje się za granicą, doglądają go sąsiedzi.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony pałac.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika ja
ja
7 stycznia 2017, 22:31
http://www.polskiezabytki.pl/m/obiekt/4214/Roszkowice/ ?
Zdjęcie użytkownika Into the Shadows
Into the Shadows
20 stycznia 2017, 10:10
O, wielkie dzięki! W takim razie już niedługo zabieram się za pisanie historii pałacu.
Zdjęcie użytkownika Gracjanna
Gracjanna
11 października 2021, 21:46
Pałac znalazł nowych właścicieli. Małymi kroczkami odnawiają go.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.