Dwory i pałace - Opuszczony pałac

Opuszczony pałac - Salon

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Salon w opuszczonym pałacu w woj. opolskim. jak widać cały sprzęt pałacu ostał się na miejscu, łącznie z w miarę nowoczesnymi skórzanymi kanapami i fotelami. Na drugim planie widzimy przepiękną i niesamowicie oświetloną klatkę schodową. Całość stanowi bardzo dostojną kombinację.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony pałac.

Przepiękny opuszczony pałac znajdujący się w województwie opolskim z pełnym wyposażeniem. Właściciel znajduje się za granicą, doglądają go sąsiedzi.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony pałac.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Richard
Richard
12 listopada 2017, 19:39
Dzień dobry, podziwiam Pana pasję i ogrom włożonej w nią pracy. Pałac jest niesamowity, jestem zainteresowany natychmiastowym kupnem, czym mógłby Pan zdobyć dane teleadresowe Właściciela? w razie dojścia transakcji do skutku, oferuję prowizję za pośrednictwo. Z wyrazami szacunku Richard

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.