Dwory i pałace - Opuszczony pałac

Opuszczony pałac - Pokój na piętrze

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Na fotografii jeden z pokoi opuszczonego pałacu w woj. opolskim. Widać po nim piękno, jakie poniekąd uczyniła natura. Sam obiekt nigdy nie został ograbiony i są ludzie, którzy starają się o niego w miarę możliwości dbać, dzięki czemu jeszcze jakoś stoi.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony pałac.

Przepiękny opuszczony pałac znajdujący się w województwie opolskim z pełnym wyposażeniem. Właściciel znajduje się za granicą, doglądają go sąsiedzi.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony pałac.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika wiesiekbialas@gmail
wiesiekbialas@gmail
6 listopada 2019, 21:55
Piękna historia opisana i zdjęciami potwierdzona.Tak dalej dziękuję i pozdrawiam👍👍👍

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.