Opolskie - Opuszczony pałac: Informacje, historia, zdjęcia.

Opuszczony pałac: Historia, informacje.

Lokalizacja: woj. Opolskie, Polska.

Wielki smutek ściska za gardło, kiedy co chwilę ogląda się perły polskich architektury w totalnej ruinie lub w przedzień tej ruiny. Taki los niestety prawdopodobnie spotka kiedyś również ten opuszczony pałac.

Niestety nie pamiętam, gdzie dokładnie znajdował się ten opuszczony pałac - byłem w nim dobre kilka lat temu. Jak tylko odszukam to miejsce, postaram się opisać jego historię, póki co jednak ten skromny opis musi wystarczyć. Sam obiekt jest opuszczony, jednak na szczęście zajmują się nim sąsiedzi, nawet jeśli tylko bardzo skromnie i pobieżnie. Dzięki temu właśnie najprawdopodobniej wciąż jednak nie popadł w totalną ruinę. Wiem też, że właściciel pałacu mieszka za granicą i niezbyt mocno interesuje się opuszczonym miejscem.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.

Zdjęcia opuszczonego miejsca.

Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Karel
Karel
12 grudnia 2016, 21:38
Piękny i całkiem zadbany opuszczony pałac - szkoda, że to wszystko coraz bardziej się niszczy. Oglądając Twoje zdjęcia mam sam ochotę zacząć bawić się w Urban Exploration :-)
Zdjęcie użytkownika ESK420
ESK420
10 kwietnia 2019, 16:50
Jest możliwość wejścia do pałacu
Zdjęcie użytkownika Greg
Greg
17 czerwca 2019, 08:20
Nadal nie ma dokładnej lokalizacji?
Zdjęcie użytkownika Joanna
Joanna
23 października 2019, 21:27
To miejsce znajduje się w Roszkowicach Pałac Posiada długa historie dziedzictwa.Ale nie to jest ważne. Najpiękniejsze w tym miejscu jest to że posiada tajemniczy urok osobisty.Jest urokliwy. Pomimo że mamy 2019 rok i od roku jest nie zamieszkały.tak nie jest remontowany.Urokiem w nim jest to że jakby uchwycić w nim sposób efektu biało czarnego to można zatrzymać czas a nawet cofnac się w czasie. Bo najpiękniejsze jest to co już umarło i zawsze będzie nas do tego ciaglo,bo opuszczone miejsce kojarzy nam się z basnia.a nawet tajemnica nie odkryta. I to zawsze ciekawego człowieka będzie ciaglo, ten kto zaś kocha naturę nie będzie mu przeszkadzać szpeczaca ściana ta baśń będzie bardziej realna.jednak wyremontowana tak nie ciągnie.architekrura bardzo ciekawa i zaskakująca. Proszę jednak o zachowanie prywatności i uszanowanie jej.Podziwiac nie niszczyć i nie nachodzic bez pozwolenia.a właściciele z tego co wiem, to są niezbyt gościnnie nastawieni z powodu że zostało to okradzione.a nie powinno się tak robić.Malo kto szanuje kogo kolwiek własność.To tak jakby ktoś naszemu domu robił zdjęcia czy lazil nie było by to nam mile.
Zdjęcie użytkownika Habba
Habba
24 października 2019, 21:55
Z tym "nie jest zamieszkały" po ostatniej rozmowie z miejscowymi okazuje się że okresowo przyjeżdża ktoś tam mieszkać. Więc raczej sprawdzał bym pierw czy na pewno nikogo nie zastaniemy.
Zdjęcie użytkownika h=b1bc6743a6ae96b3452c73f6171bf1dc- <div style=" />
h=b1bc6743a6ae96b3452c73f6171bf1dc-
28 kwietnia 2022, 10:19
ts484vs9

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.