Dwory i pałace - Opuszczony dwór

Opuszczony dwór - Zdjęcie z zewnątrz

Opuszczony dwór: Na fotografii majestatyczny stary i opuszczony dwór w województwie opolskim, niestety kompletnie w ruinie. Brak dachu, okien, sprzętu, czegokolwiek, przez co nie wrzucam zdjęć środka.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Na fotografii majestatyczny stary i opuszczony dwór w województwie opolskim, niestety kompletnie w ruinie. Brak dachu, okien, sprzętu, czegokolwiek, przez co nie wrzucam zdjęć środka.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony dwór.

Jeden z mrocznych opuszczonych dworów, jakie można znaleźć na terenie województwa opolskiego.Urban Exploration, Urbex, opuszczone miejsca opolskie.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony dwór.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Natalia
Natalia
30 stycznia 2019, 17:28
Witam, gdzie znajduje sie ten opuszczony dwór? Poszukuje miejsca na sesje zdjęciowa na terenie Opolszczyzny. Pozdrawiam Dec Natalia

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.