Dwory i pałace - Opuszczony dwór

Opuszczony dwór - Zdjęcie z zewnątrz

Opuszczony dwór: Na fotografii majestatyczny stary i opuszczony dwór w województwie opolskim, niestety kompletnie w ruinie. Brak dachu, okien, sprzętu, czegokolwiek, przez co nie wrzucam zdjęć środka.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Na fotografii majestatyczny stary i opuszczony dwór w województwie opolskim, niestety kompletnie w ruinie. Brak dachu, okien, sprzętu, czegokolwiek, przez co nie wrzucam zdjęć środka.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony dwór.

Jeden z mrocznych opuszczonych dworów, jakie można znaleźć na terenie województwa opolskiego.Urban Exploration, Urbex, opuszczone miejsca opolskie.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony dwór.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Natalia
Natalia
30 stycznia 2019, 17:28
Witam, gdzie znajduje sie ten opuszczony dwór? Poszukuje miejsca na sesje zdjęciowa na terenie Opolszczyzny. Pozdrawiam Dec Natalia
Zdjęcie użytkownika Gracjanna
Gracjanna
9 października 2021, 15:00
To pałac w Rożnowie w gminie Wołczyn powiat kluczborski. Pałac jest w ruinie. Obok kościoła grobowiec właścicieli zamku w kształcie piramidy, okna jak oczy, miały podobno odstraszać,rabusiów. Niestety nie odstraszyły, pałac bywał plądrowany. http://znalezc-swoje-miejsce.blogspot.com/2015/10/paac-w-roznowie.html

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.