Dwory i pałace - Opuszczony dwór

Opuszczony dwór - Zdjęcie z zewnątrz

Opuszczony dwór: Na fotografii majestatyczny stary i opuszczony dwór w województwie opolskim, niestety kompletnie w ruinie. Brak dachu, okien, sprzętu, czegokolwiek, przez co nie wrzucam zdjęć środka.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Na fotografii majestatyczny stary i opuszczony dwór w województwie opolskim, niestety kompletnie w ruinie. Brak dachu, okien, sprzętu, czegokolwiek, przez co nie wrzucam zdjęć środka.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony dwór.

Jeden z mrocznych opuszczonych dworów, jakie można znaleźć na terenie województwa opolskiego.Urban Exploration, Urbex, opuszczone miejsca opolskie.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony dwór.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Natalia
Natalia
30 stycznia 2019, 17:28
Witam, gdzie znajduje sie ten opuszczony dwór? Poszukuje miejsca na sesje zdjęciowa na terenie Opolszczyzny. Pozdrawiam Dec Natalia
Zdjęcie użytkownika Gracjanna
Gracjanna
9 października 2021, 15:00
To pałac w Rożnowie w gminie Wołczyn powiat kluczborski. Pałac jest w ruinie. Obok kościoła grobowiec właścicieli zamku w kształcie piramidy, okna jak oczy, miały podobno odstraszać,rabusiów. Niestety nie odstraszyły, pałac bywał plądrowany. http://znalezc-swoje-miejsce.blogspot.com/2015/10/paac-w-roznowie.html

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.