Opolskie - Opuszczony dwór: Informacje, historia, zdjęcia.

Opuszczony dwór: Historia, informacje.

Lokalizacja: woj. Opolskie, Polska.

Jeden z mrocznych opuszczonych dworów, jakie można znaleźć na terenie województwa opolskiego.

Niestety nie wiem zupełnie nic o tym opuszczonym miejscu, gdyż odkryłem je zupełnie przez przypadek przejazdem do innych eksploracji. Mimo wszystko obiekt wydał mi się na tyle ciekawy, mający w sobie jakiś majestatyczny wdzięk, że postanowiłem go sfotografować i wrzucić na stronę.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Karel
Karel
12 grudnia 2016, 21:38
Bardzo fajna fotografia, strasznie klimatyczna.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.