Opolskie - Opuszczony dwór: Informacje, historia, zdjęcia.

Opuszczony dwór: Historia, informacje.

Lokalizacja: woj. Opolskie, Polska.

Jeden z mrocznych opuszczonych dworów, jakie można znaleźć na terenie województwa opolskiego.

Niestety nie wiem zupełnie nic o tym opuszczonym miejscu, gdyż odkryłem je zupełnie przez przypadek przejazdem do innych eksploracji. Mimo wszystko obiekt wydał mi się na tyle ciekawy, mający w sobie jakiś majestatyczny wdzięk, że postanowiłem go sfotografować i wrzucić na stronę.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Karel
Karel
12 grudnia 2016, 21:38
Bardzo fajna fotografia, strasznie klimatyczna.
Zdjęcie użytkownika h=dc1ab4a981749d7461c64523df059984- <div style=" />
h=dc1ab4a981749d7461c64523df059984-
28 kwietnia 2022, 10:19
itzpsq

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.