Opolskie - Opuszczony dwór: Informacje, historia, zdjęcia.

Opuszczony dwór: Historia, informacje.

Lokalizacja: woj. Opolskie, Polska.

Jeden z mrocznych opuszczonych dworów, jakie można znaleźć na terenie województwa opolskiego.

Niestety nie wiem zupełnie nic o tym opuszczonym miejscu, gdyż odkryłem je zupełnie przez przypadek przejazdem do innych eksploracji. Mimo wszystko obiekt wydał mi się na tyle ciekawy, mający w sobie jakiś majestatyczny wdzięk, że postanowiłem go sfotografować i wrzucić na stronę.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Karel
Karel
12 grudnia 2016, 21:38
Bardzo fajna fotografia, strasznie klimatyczna.
Zdjęcie użytkownika h=dc1ab4a981749d7461c64523df059984- <div style=" />
h=dc1ab4a981749d7461c64523df059984-
28 kwietnia 2022, 10:19
itzpsq

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.