Dwory i pałace - Opuszczona willa TVP Sobótki

Opuszczona willa TVP Sobótki - Sala na piętrze

Opuszczona willa TVP Sobótki: Jego zaczątkiem było powstałe przed rokiem 1908 i znajdujące się na terenie stoczni ambulatorium. To właśnie na ten szpital Lech Wałęsa przeznaczył 220 000 dolarów otrzymanych wraz z Pokojową Nagrodą Nobla. Widok na zrujnowaną salę lekarską. Wzgórze na którym stoi budynek do dziś nazywane jest „diabelskim”. Widok na salę na piętrze tego opuszczonego budynku.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Jego zaczątkiem było powstałe przed rokiem 1908 i znajdujące się na terenie stoczni ambulatorium. To właśnie na ten szpital Lech Wałęsa przeznaczył 220 000 dolarów otrzymanych wraz z Pokojową Nagrodą Nobla. Widok na zrujnowaną salę lekarską. Wzgórze na którym stoi budynek do dziś nazywane jest „diabelskim”. Widok na salę na piętrze tego opuszczonego budynku.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczona willa TVP Sobótki.

Opuszczona Willa Sobótki, Oliwa, Gdańsk. Historia, informacje oraz zdjęcia obiektu. Nie wiadomo, dlaczego członkowie lóż masońskich upodobali sobie to miejsce..
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczona willa TVP Sobótki.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.