Dwory i pałace - Opuszczony zamek w Kopicach

Opuszczony zamek w Kopicach - Pałac zasnuty w mgłę

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Bardzo ciekawe zdjęcie opuszczonego pałacu w Kopicach, jakie udało mi się zrobić. Na fotografii porzucone krzesło oraz lecące ptaki, wszystko osnute w magiczną mgłę.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczony zamek w Kopicach.

Pałac w Kopicach, opuszczony tzw. „zamek na wodzie” w województwie opolskim. Była to siedziba rodu Schaffgotsch i jedno z najpiękniejszych miejsc w okolicy.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony zamek w Kopicach.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.