Dwory i pałace - Opuszczony zamek w Kopicach

Opuszczony zamek w Kopicach - Pałac zasnuty w mgłę

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Bardzo ciekawe zdjęcie opuszczonego pałacu w Kopicach, jakie udało mi się zrobić. Na fotografii porzucone krzesło oraz lecące ptaki, wszystko osnute w magiczną mgłę.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Opuszczony zamek w Kopicach.

Pałac w Kopicach, opuszczony tzw. „zamek na wodzie” w województwie opolskim. Była to siedziba rodu Schaffgotsch i jedno z najpiękniejszych miejsc w okolicy.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony zamek w Kopicach.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.