Dwory i pałace - Opuszczony dwór w Rudkach

Opuszczony dwór w Rudkach - Pałac z zewnątrz

Opuszczony dwór w Rudkach: Zdjęcie opuszczonego dworu w Rudkach, zwany także starym pałacem w Obornikach (kiedyś obie miejscowości zwano tak samo). Wiąże się z nim bardzo ciekawa historia, a sam budynek przez ponad osiem lat gościł Józefa Wybickiego - tego samego, który napisał nasz polski hymn narodowy.

Dawny dworek jest do kupienia, czeka na nowego właściciela.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie opuszczonego dworu w Rudkach, zwany także starym pałacem w Obornikach (kiedyś obie miejscowości zwano tak samo). Wiąże się z nim bardzo ciekawa historia, a sam budynek przez ponad osiem lat gościł Józefa Wybickiego - tego samego, który napisał nasz polski hymn narodowy.

Dawny dworek jest do kupienia, czeka na nowego właściciela.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony dwór w Rudkach.

Opuszczony dwór w Rudkach, Obornikach, Wełnie (różnie go nazywano). Zbudowany w XVIII wieku, gościł Józefa Wybickiego. Przeczytaj jego historię, zobacz zdjęcia.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony dwór w Rudkach.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Rafi123
Rafi123
27 września 2016, 12:56
Ciekawe jak wyglada z przodu...
Zdjęcie użytkownika ela
ela
14 maja 2017, 20:39
mieszkałam w tym pałacu przez 8 lat, zniszczony strasznie....
Zdjęcie użytkownika IRENA
IRENA
24 maja 2020, 16:45
GDYBY GMINA SPRZEDAØA ZA ZLOTÓWKÉ ,TO PAØAC BYLBY DO URATOWANIA .PODZIÉKOWANIA I PODZIW DLA AUTORA :)

Moje podróże.

Jak być może zauważyliście, strona ta nie była ostatnio zbyt często aktualizowana. Nie znaczy to, że zaniechałem eksploracji - jedynie tyle, że chwilowo jestem zajęty innym projektem, zwanym Fshoq! - Podróże i Fotografia, na którym opisuję swoje przygody podróżnicze, dodaję poradniki fotograficzne oraz opisuję sposoby na to, jak zdrowiej żyć. Jeśli jesteście ciekawi moich wypraw oraz fotografii, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę. Kiedy już dostatecznie rozwinę projekt Fshoq!, tak jak udało mi się z Into the Shadows, powrócę tu i na powrót zacznę opisywać swoje eksploracje opuszczonych miejsc. Do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.