Dwory i pałace - Opuszczony dwór w Rudkach

Opuszczony dwór w Rudkach - Pałac z zewnątrz

Opuszczony dwór w Rudkach: Zdjęcie opuszczonego dworu w Rudkach, zwany także starym pałacem w Obornikach (kiedyś obie miejscowości zwano tak samo). Wiąże się z nim bardzo ciekawa historia, a sam budynek przez ponad osiem lat gościł Józefa Wybickiego - tego samego, który napisał nasz polski hymn narodowy.

Dawny dworek jest do kupienia, czeka na nowego właściciela.

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Zdjęcie opuszczonego dworu w Rudkach, zwany także starym pałacem w Obornikach (kiedyś obie miejscowości zwano tak samo). Wiąże się z nim bardzo ciekawa historia, a sam budynek przez ponad osiem lat gościł Józefa Wybickiego - tego samego, który napisał nasz polski hymn narodowy.

Dawny dworek jest do kupienia, czeka na nowego właściciela.
Zobacz opis miejsca Przejrzyj komentarze

Opis miejsca Opuszczony dwór w Rudkach.

Opuszczony dwór w Rudkach, Obornikach, Wełnie (różnie go nazywano). Zbudowany w XVIII wieku, gościł Józefa Wybickiego. Przeczytaj jego historię, zobacz zdjęcia.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Opuszczony dwór w Rudkach.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Zdjęcie użytkownika Rafi123
Rafi123
27 września 2016, 12:56
Ciekawe jak wyglada z przodu...
Zdjęcie użytkownika ela
ela
14 maja 2017, 20:39
mieszkałam w tym pałacu przez 8 lat, zniszczony strasznie....
Zdjęcie użytkownika IRENA
IRENA
24 maja 2020, 16:45
GDYBY GMINA SPRZEDAØA ZA ZLOTÓWKÉ ,TO PAØAC BYLBY DO URATOWANIA .PODZIÉKOWANIA I PODZIW DLA AUTORA :)

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.