Dwory i pałace - Dwór 'Scharfeneck'

Dwór 'Scharfeneck' - Przydworna kaplica

Informacje

Miejsce
Lokalizacja
Kategoria
Skrócony opis
Rozległy kompleks rezydencyjny i folwarczny, którego początki sięgają XIV wieku. Widok na ołtarz kaplicy wraz z figurą matki boskiej.
Zobacz opis miejsca Dodaj komentarz

Opis miejsca Dwór 'Scharfeneck'.

Dwór Sarny w Ścinawce Górnej, województwo dolnośląskie. Rozległy kompleks folwarczny, którego początki sięgają XIV wieku. Historia, informacje i zdjęcia.
Aby zobaczyć pełny opis, historię oraz wszystkie zdjęcia opuszczonego miejsca, kliknij tutaj: Dwór 'Scharfeneck'.

Jeśli podobał Ci się ten materiał i nie chcesz przegapić następnych, serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku.
Dodaj komentarz
Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy.

Moje podróże.

Jak mogliście zapewne zauważyć, dawno nic na tej stronie nie dodawałem. Jednak nie, nie opuściłem tego projektu, jestem po prostu obecnie zajęty innym. Obecnie buduję stronę o nazwie Fshoq!, gdzie prowadzę blog podróżniczy, na którym znaleźć możecie zarówno moje nowe, jak i te starsze przygody. Jeśli więc czekacie na więcej moich tekstów czy zdjęć, jest to miejsce, do którego myślę, że obecnie warto zajrzeć. Kiedy już strona Fshoq! nabierze dostatecznego rozmachu, z wielką chęcią wrócę do Into the Shadows, zresztą zbiera mi się coraz więcej eksploracji opuszczonych miejsc do opisania. A tymczasem, do zobaczenia!

Polub tę stronę
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.